V časoch mojej snahy o budovanie kariéry v korporátnom prostredí som plynutie času vnímal trochu inak. Hodina vždy trvala rozlične dlho a pritom vždy 60 minút. Najnekonečnejšie momenty boli dva, tímový míting a piatkové popoludnie.

Tímový míting sme mávali vždy v pondelok o jednej poobede. A presne to bol dôvod prečo boli také nekonečné. Neprebudený z víkendu, dosýta najedený z obeda túžiš skôr skloniť aspoň na desať minút hlavu a so zatvorenými očami polemizovať o nesmrteľnosti chrústov. Namiesto toho som však musel počúvať mojich kolegov ako sa predbiehajú v tom kto koľko spravil, resp. prečo nič nespravil. Tá hodina trvala naozaj večnosť.

Ešte dlhšie však trvali piatkové popoludnia, pretože človek je už podvedome hlavou pri svojich víkendových plánoch a nie pri pracovných povinnostiach, ktoré treba najviac urgentne stihnúť ešte tento týždeň, lebo ak nie, tak sa Zem začne točiť do opačného smeru. Nikdy sa však nezačala a ani sa nezačne, takže piatková pracovná produktivita bola a bude vždy na bode nula.

Podobný priebeh môže nastať aj počas piatkového workoutu, ktorý z hľadiska trvania patrí k tým dlhším. Veľmi ľahko sa však z neho môže stať workout nekonečný a to vďaka dvom gymnastickým cvikom v ňom zahrnutých. Preto si veľmi dobre rozmysli ako si ich naškáluješ!

[wod]20 AMRAP:
10 Strict Knees to elbows
3 Wall climbs[/wod]

Čo bolo prvé? Vajce alebo sliepka? Čo je ťažšie, striktný toes to bar, alebo striktné knees to elbows?!