O chipperoch som Vám už toho popísal viac než dosť. Rozprávka o ceste do lesa už medzi Vami takmer zľudovela a Červenú čiapočku sme v súvislosti s týmto druhom workoutu spomínali tiež. Ale zamysleli ste sa niekedy nad tým, že rozprávka o zlom vlkovi a nevinnom malom dievčatku nemusela byť primárne vymyslená ako rozprávka pre deti?!

Čo keď je to len príbeh zo života, možno samotného autora, ktorý v postave Červenej čiapočky prezentuje svoju priateľku/manželku nachádzajúcu sa v pravidelnom mesačnom cykle, počas ktorého ženy veľmi príjemné nebývajú. On sa prezentuje ako vlk, ktorý by jej najradšej kvôli jej náladám odhryzol hlavu, no nemôže, lebo je do nej a za normálnych okolností si bez nej nevie život ani predstaviť. A tak ju radšej pošle na víkend k maminke (babičke), nech sa o ňu stará ona, veď napokon vrana k vrane sadá…

My vieme, že aj Vy máte svoje nálady, no posielať Vás nikam nebudeme. Na uvoľnenie stresu máme lepší nástroj, a ním je tréning. Tým pondelkovým bude už spomínaný chipper a v jeho strede budú tentokrát striktné kliky v stojke. Pohyb silovo a technicky náročný, ale je ich len desať, takže by ste ich mali zvládnuť bez problémov. Väčšie problémy Vám možno spôsobí „cesta z lesa“, keďže ramená budete mať unavené podstatne viac ako pred jej začatím. Ale keďže veríme všetci v šťastné konce, určite to zvládnete.

[wod]For Time:
30 Wall Balls
25 DB Power Snatch (22,5/15)
20 Burpees
15 DB Thrusters (2×22,5/2×15)
10 Strict HSPU
15 DB Thrusters
20 Burpees
25 Power Snatch
30 Wall Balls[/wod]

Motivácia navyše nie je nikdy na škodu, obzvlášť ak by ste to chceli v polovici cesty vzdať?!