Katolíci povýšili a požehnali Pannu Máriu nad všetky ženy, pre nás CrossFiterov je však nad všetkými ženami Fran. Oproti Márii má hneď niekoľko výhod, tou prvou je, že s ňou zhrešilo nespočetné množstvo mužov a žien, zatiaľčo s Marienkou len Boh. Presne tak Fran, je tu pre všetkých a nerobí rozdiely medzi tými, ktorí z nej padnú do kolien.

Fran je totiž oproti Márii emancipovanejšia, krutejšia a akčnejšia čo sa pretavuje v jej druhú výhodu, ktorou zabezpečí to, že z nej padnete do kolien Vy, nie ona z Vás. Nie je síce isté, či Mária pred Bohom pokľakla a fakt, že po ich stretnutí otehotnela túto teóriu tiež veľmi nepodporuje, no teoreticky je možné všetko, keďže ich zblíženie Biblia detailnejšie neopisuje.

Ja Vám ale môžem opísať to svoje posledné, ktoré som s Fran zažil. Bolo to ešte v starom gyme A po tom ako so mnou pozametala, som sa asi 10 minút nevedel postaviť na nohy. Po desiatich minútach som však vstať musel, pretože som mal pocit, že podlaha sa akosi vlní a ja sa v nej určite utopím. Išiel som rozbehať, lepšie povedané rozchodiť von a zažil asi svoje najdlhšie „kolečko“ okolo gymu, rukami som dokázal pohnúť až niekde pri Prespore.

Neprajem Vám nič zlé, nikomu, ani tým, ktorí ma (už) nemáte radi/y, no verím, že aspoň približne rovnaké pocity zažijete zajtra aj Vy, samozrejme až po poslednom zhybe, lebo dovtedy je to celkom príjemný workout…

[wod]**Fran**
21-15-9
Thrusters (42.5/30)
Pull ups[/wod]

Mojim cieľom nebolo Vás nejakým spôsobom vyplašiť, alebo odradiť, práve naopak. Verím, že prídete v hojnom počte, pretože Fran je workoutová legenda a každý z Vás ju musí pocítiť na vlastnej koži.