Do tretice všetko dobré, hovorí sa, hoci v tomto prípade sa možno viac hodí „trikrát a dosť“. Záleží od toho ako sa Vám pozdávali dva regionálne workouty, ktoré máte za posledné dva dni za sebou. Ak sa Vám zdali málo technické a chýbala Vám v nich gymnastika, tak ten tretí, ktorý na Vás čaká v utorok, bude pre Vás ako balzam na pery, či na dušu?!

Ostaňme pri perách, dušičky si mastite ako chcete a čím chcete, len si dajte pozor aby Vám nevyschli. Balzamov na pery je niekoľko, tak ako môže mať niekoľko scenárov aj utorkový workout. Môže sa zmeniť na nechutný jelení loj, ktorým keď si potriete pery, tak ich máte mastné ešte aj o týždeň, a môžete sa bozkávať koľko chcete, pretože tá mastná vrstva nie a nie zmiznúť.

Alebo zvolíte príjemnejší ochutený variant, po ktorého použití nebudú Vaše pery vyzerať ako po polkilovom rezni, a zbozkávať Vám ho budú chcieť úplne všetci. A teda dlho sa na Vás neohreje, no svoju úlohu splní, dokonca niekoľkonásobne (najmä teda u žien, u mužov tak možno po „krátkej“ desaťminútovej prestávke).

Vy sa niekoľkonásobne budete musieť v utorok vysporiadať s 50timi opakovaniami zo 4 cvikov, ktorými budú HSPU, TTB, bike a box step overs. Po nich ešte budú nasledovať výpady, ktorých je síce menej, to ale neznamená, že Vám zaberú menej času. Teraz je už len na Vás či z toho spravíte nechutný dlho trvajúci jelení loj, alebo intenzívne chutná a krátko trvajúce „labellko“.

[wod]Regional Event 5
For time:
50 HSPU
50 TTB
50 Cal Bike
50 DBs Box step overs (2×30/2×22,5)
15m Right arm DB OH lunge (30/22,5)
15m Left arm DB OH lunge[/wod]

Neviem, či Vám včerajšie video pomohlo k úspešnej stratégii zvládnutia snatchov, takže nemám dôvod nedať Vám sem podobné, týkajúce sa utorkového workoutu.