Nemám rád Juliu Roberts, nie je to nič osobné, len mi jednoducho nie je sympatická. Nie, ani v Pretty Woman nebola rozkošná a už vôbec nie sexy, najmä keď hral po jej boku Richard Gere, ktorého nemám rád ešte viac. Tiež to nie je nič osobné, no raz po mne v sne strieľal, trafil ma rovno do stehna a ja som sa reálne zobudil na bolesť, ktorú mi spôsobil.

Ale späť k Julii, hrala v množstve filmov, no mne sa s ňou páčil len jeden jediný, Erin Brockowich. Paradoxne príbeh o ekologickej aktivistke, jednoduchej no neodbytnej, bojujúcej proti Kalifornskej energetickej spoločnosti znečisťujúcej prírodné zásobníky pitnej vody. Priznám sa, že si už ani poriadne nepamätám ako ten film skončil, a vlastne ani na jeho dej, no viem, že sa mi páči a nedeľný workout mi ho svojim názvom pripomenul.

Erin totiž patrí medzi hero workouty, no s hrdinkou Juliou nemá nič spoločné. Bol to vojak, ktorý padol (raz a navždy, nemyslím tým chvíľkové zakopnutie) v Kandaháre a zrejme trpel poruchou osobnosti, pretože inak si split cleany vo workoute na jeho počesť neviem vysvetliť. O zhyboch povedzme, že ich mal napríklad rád, preto spomínané cleany vo workoute dopĺňajú, alebo je to presne naopak?! Príďte to zažiť na vlastnej koži, možno Vás presvedčí aj fakt, že v porovnaní s inými hero workoutmi by Erin nemal trvať pridlho.

[wod]5 Rounds for time of:
15 DB split cleans (22,5/10)
21 Pull ups[/wod]

Dôkaz namiesto sľubov priatelia, video dôkaz o tom, že s Erinom sa dlho „zabávať“ nebudete…snáď…