Trojka a šestka, ako samostatné čísla nie sú ničím výnimočné. Skúste si však tieto dve čísla dať do gúglu (píše sa google), máte?! Ako prvý dostanete odkaz na text biblie, konkrétne Genesis 3:6, v ktorom sa píše o pôvode prvého hriechu, ktorého sa dopustil Adam s Evou. Ak ten text pochopíte správne, tak mi určite dáte za pravdu, že ten hriech vlastne spáchala Eva a Adam bol len v nesprávnom čase na nesprávnom mieste a doteraz je presvedčený, že skutok sa nestal. Nie, nebudem sa teraz hrať na Adamovho obhajcu a už vôbec nie na kazateľa. Veď okrem desiatich prikázaní, siedmych smrteľných hriechov a žalmu Ezechiel 25,17 (ktorý si stačí pozrieť v Pulp Fiction) toho veľa z Biblie načítaného nemám, aj napriek tomu, že som chodil na evanjelické gymnázium, no fakt, že za všetkým treba hľadať ženu je neodškriepiteľný.
O tom do akej miery je kombinácia trojky a šestky hriešna sa môžete presvedčiť aj počas utorkového tréningu, aj keď ja osobne by som bol radšej za kombináciu šestky s deviatkou. V 15minútovom AMRAPe budete totiž striedať tri muscle ups so šiestimi burpees box jumps overs. Musle ups budú náročné technicky, angličáky Vás zrejme celkom slušne zadýchajú. Času budete mať viac než dosť, preto to netreba prehnať s tempom hneď od začiatku, ale radšej ho udržať v znesiteľnej konštantnej hladine.

[wod]AMRAP 15:
3 Muscle Ups
6 Burpee Box Jump Overs[/wod]

Roryho poznáte najmä z jeho Open súbojov proti Adrianovi Bozmanovi, tentokrát však vyzval na súboj Emily Abbott, v ktorom sa snažil spraviť v dvoch minútach viac MU ako ona. Podarilo sa mu to?! Dozviete sa vo videu.