Kapitolu hero workoutov sme úspešne uzavreli, je čas posunúť sa ďalej a s vervou sa pustiť do posledného mesiaca v roku. Už som avizoval, že sa rozhodne máte na čo tešiť, pretože december so sebou prinesie mikulášsku tímovku, vianočnú tímovku a v tímovom duchu bude ladený aj posledný deň v roku.

Spomínané tréningy budú určite stáť za to, no aj napriek tomu zrejme ostanú len v tieni tej najväčšej decembrovej akcie, ktorou bude 15.12. už tradíciou opradený Proton Christmas Cup. Viac Vám o ňom, z pochopiteľných dôvodov prezradiť nemôžem, no všetko podstatné sa včas dozviete.

Teraz sa dozviete akurát to, že v nedeľu budete vzpierať, tento týždeň už druhýkrát, keby mal niekto pocit, že málo vzpierate. Venovať sa budeme technike push jerku, pretože spolu s push pressmi patrí k najobľúbenejším S2OH cvikom, a pretože Christmas Cup je už o dva týždne (spoiler alert!). Sedem sérii po päť opakovaní je viac než dostatočná príležitosť zdokonaliť sa v tejto technike, takže radšej ako spínať ruky do kostola, príďte vzpierať do Protonu.

[wod]7×5
Push Jerks[/wod]

Ako by mal technicky správne prevedený push jerk vyzerať?! Napríklad aj takto…