Boli ste niekedy v Detve?! V malom meste pod našou jedinou neaktívnou sopkou?! Pravdepodobne nie, ale určite ste boli už na diskotéke, alebo menej archaicky povedané, na párty?! Ako tieto dve veci spolu súvisia?! Veľmi jednoducho, ak sa raz ocitnete v Detve, tak vedzte, že na to aby ste mohli ísť na miestnu diskotéku (myslím, že výraz „párty“ sa tam nepoužíva, a radšej ho tam nepoužívajte ani Vy) potrebujete široké a silné ramená, pretože inak Vám hrozí, že Vás miestni junáci z tej diskotéky vynesú skôr ako stihnete predviesť svoje tanečné majstrovstvo na parkete, a ako bonus dostanete ešte aj jednu (minimálne) za ucho. Ak by ste sa však nejakou vesmírnou náhodou ocitli v Detve ako DJ, tak si zapamätajte, že v playliste Vám nesmie chýbať Boney M. Pred každou diskotékou totiž príde za DJom skupinka piatich, šiestich junákov a priateľsky ho upozornia: „ak nemáš Boney M, tak to ani nerozbaľuj panáčik“. Nejeden DJ sa zbalil skôr ako stihol vyniesť aparatúru z auta. S Boney M Vám zrejme nepomôžem, ale k širokým a silným ramenám Vám určite dopomôže piatkový workout. Ten Vám ich síce na chvíľu paralyzuje, ale v sobotu už budú Vaše ramená použiteľné a obrovské, takže smelo môžete ísť za zábavou do Detvy.
Najprv však musíte zvládnuť 25 ring dipov, 100 DB snatchov a opäť 25 ring dipov. Hoci 100 DB snatchov nie je málo, pri nich bude zrejme najťažšie do 100 narátať a zmieriť sa s tým, že Vám to bude zrejme trvať dlhšie ako očakávate. Náročnejšie budú pre mnohých z Vás pravdepodobne ring dips, preto si ich s rozumom rozdeľte a hlavne nedovoľte aby Vám Vaše ego bránilo v rozumnom škálovaní…

[wod]For Time:
25 Ring Dips
100 DB Snatch (22,5/15)
25 Ring Dips[/wod]

Všetci Openu chtiví už túto zmenu pravdepodobne zaregistrovali, ale netočí sa celý svet len okolo nich, takže si to určite pozrite všetci, aby ste Vaše snatche robili v súlade s pravidlami.