Kde bolo, tam bolo, bolo raz jedno kráľovstvo. Úvod ako z rozprávky, poviete si, no toto kráľovstvo nebolo tak úplne klasickým kráľovstvom. Mali tam síce kráľa, kráľovnú a poddaných, ale namiesto troch krásnych milujúcich princezien, prípadne troch udatných princov mali len jednu dcéru, problémovú Cindy.

Do 15tich to bolo slušné mravné dievča, no v deň oslavy jej narodenín sa stalo niečo, čo navždy zmenilo jej cnostný život. Čakáte, že za ňou v spánku prišla ohrdnutá sudička a prekliala ju?! To by sa možno stalo v bežnej rozprávke, v tej mojej sa princeznička jednoducho uprostred noci zobudila, pretože potrebovala ísť na toaletu. Chúďa naše si však pomýlilo dvere, a v polospánku vpálilo rodičom do spálne. A dievčaťu veriacemu v bocianov sa razom otočil svet o 365 stupňov (#queen.plackova4ever).

Ocko kráľ nahý, maminka kráľovná nahá na ňom, a zhrozená Cindy, ktorá veľmi rýchlo pochopila, že „bociany“, ktoré nosia deti nevedia lietať. Pri pohľade na mamu však zároveň pochopila, že aj s omnoho menším vtáčikom môže byť zábava. A tak začala experimentovať. A začala ako sa na princeznú patrí, najprv experimenty s lokajmi, potom s kuchármi, neskôr prišli na rad dokonca kati a keď všetky vtáčiky vykapali, tak dokonca aj kráľovskí väzni.

To už však bolo aj na inak veľmi tolerantného kráľa priveľa, preto sa rozhodol vziať osud svojej dcéry do vlastných rúk. Dobrovoľne nasilu ju odviedol do veže uprostred jazera, zamkol ju a dal rozhlásiť, že ju pustí až vtedy, keď sa nájde odvážlivec, ktorý k nej dokáže preplávať a vydrží s ňou aspoň dve kolá, tri dni po sebe.

Od tej doby skončilo na dne jazera nespočetné množstvo chtivých mužov a prekvapivo odvážnych žien, no nikomu z nich sa doteraz nepodarilo kráľovu vôľu naplniť….Podarí sa to v sobotu niekomu z Vás?!

[wod]3 Rounds for time of:
1000m Row
2 Rounds of Cindy[/wod]

So Cindy to skúšali už mnohí a na rôzne spôsoby, zabúdali však na to, že v prvom rade sa musia dostať cez vodu…