Veľkonočný pondelok je svojím spôsobom kontroverzný sviatok a v obľube ho nemajú najmä ženy. A to aj napriek tomu, že po roku si opäť môžu fúknuť do vajec a potom ich zmaľovať podľa svojich (najtajnejších) predstáv. A druhý dôvod prečo by mali tento deň milovať, je ten,že je to zrejme jediný deň v roku kedy môžu byť mokré každú polhodinu, záleží od počtu mužov, ktorí ich v tento slávnostný deň prídu navštíviť.

Chlapi, alebo teda aspoň väčšina z nich, tento sviatok naopak milujú. Po roku oprášia a naleštia svoje korbáče, ktorými môžu aspoň jeden deň v roku šibať všetky ženy za radom. A ešte sa im ujdu aj spomínané zmaľované prázdne vajcia. Ak napriek všetkým spomenutým faktom nemáte Veľkonočný pondelok radi/y, nemusíte mať hlavu v smútku, lebo mi sme tu pre Vás aj v tento nebezpečne plodný deň.

A spolu s nami Vám bude k dispozícii 15 minútový AMRAP, v ktorom (si?) pre zmenu oprášite hrazdu a kettlebelly. V stúpajúcom algoritme repetícii (za toto by sa ani Laco Borbély nehanbil) budete postupne vykonávať toes to bary, KB snatche a výpady s KB vo front rack pozícii. Ako dlho udržíte všetky cviky „unbroken“?! Budú pre Vás ťažšie TTB, alebo KB snatche?! Uvidíme…

[wod]AMRAP 15:
2-4-6-8-10…
TTB
KB Snatch (32/24)
Front rack KB Lunges (32/24)[/wod]

Panva, swing a správna technika zachránia Vaše predlaktia od utrpenia, tak si dajte na tom záležať.