Prepáčte, promiňte, bocsánat, scuze…vraj je to teraz moderné v štyroch jazykoch, tak chcem ísť s dobou a čo najsrdečnejšie sa Vám ospravedlniť za nedeľný „prvoaprílový“ žart. Teda ospravedlniť len v prípade, že Vám spôsobil nejakú traumu, alebo citovú ujmu, inak sa veľmi nemám za čo, pretože sa nezvyknem ospravedlňovať za veci, ktoré som chcel spraviť.

Priznám sa, že ste ma svojimi reakciami prekvapili, obzvlášť tí z vás, ktorí sa so mnou hneď bez rečí rozlúčili. Ale som rád, že sa medzi Vami našli aj takí, ktorým by som chýbal. Verím, že všetci desiati mi prejavíte svoju náklonnosť aj v aprílovom dotazníku spokojnosti so službami CF Proton, minimálne tak ako Vám ju ja prejavujem na každom tréningu. (#IneedToFeelYourLove,#NoPainNoLove)

Len aby bolo jasné, nikam nejdem, lebo by ste mi chýbali, všetci do jedného (toto nie je výzva, toto je fakt).
Ale dosť bolo sentimentu, verím, že karma sa mi pomstí aj za Vás, takže si radšej povedzme, čo Vás čaká v utorok na tréningoch. Veľmi stručne povedané, veľmi veľa wall ballov, ktoré budete robiť po minúte v stojke. To znamená, že sa pri nich zameriate na silný odraz nôh, tak aby ste do pohybu zapájali ruky čo najmenej, keďže bez nich sa do stojky nedostanete. A keď nebude stojka, nebudú ani wall bally…

[wod]12min. AMRAP, For max reps of Wall Balls:
1min Handstand Hold
Max UB set of Wall Balls (9/6)[/wod]

Nech každý jeden Váš wall ball je požehnaný všeobjímajúcou láskou…amen!