Človek je tvor omylný a každý z nás určite zažil situáciu, kedy si povedal „tak toto bola veľká chyba“.
Ja nepatrím k výnimkám a takých situácii som zažil možno až príliš, a boli obdobia kedy som ich zažíval denne.
Najsilnejším obdobím na takéto zážitky sú rozchody. Po jednom takom srdcervúcom som hľadal zmysel života, no dlhšie sa mi nedarilo, pretože v 19tich sa Vám nemôže stať nič horšie ako rozchod.

Nakoniec sa mi to podarilo, aj keď len na chvíľu. Za všetko mohla zmrzlina a slečna, ktorá ju v mojom rodnom meste predávala. Teraz viem, že za to mohla viac tá zmrzlina, keďže bola fakt dobrá. Vtedy som si však nahovoril, že niekto kto predáva zmrzlinu, musí mať rád zmrzlinu, a teda musí vedieť dobre narábať s jazykom, keďže ju líže denne (tú zmrzlinu).

Slečnu som jedného slnečného dňa prišiel vyzdvihnúť z práce. Len tak sme sa prechádzali ulicami a snažil som sa s ňou komunikovať. Netušil som však, že vrchol jej slovnej zásoby bol „dobrý deň, akú si dnes dáte?!“ Vtedy sa rozsvietilo prvé červené svetielko, no stále tu bola predstava o zmrzlinárskom jazyku, a tak som si povedal, že jej dám ešte šancu. Chytila sa jej naozaj s vervou.

Povedzme, že jazyk mala naozaj veľký, ale už pri prvom bozku som mal pocit, že ma zavalila lavína, a mňa našiel záchranársky bernardín, ktorý sa teší z dobre vykonanej práce. Sliny som mal asi ešte aj za ušami. Druhé obrovské svetlo sa priam rozžiarilo a ja som vedel, že je čas ísť domov. Odprevadil som ju pred dom. Samozrejme, že „nejdeš so mnou hore, spolubývajúce nie sú doma?!“, som zo „slušnosti“ odmietol a doslova som utiekol domov. Zaspával som s pocitom, že tú dobrú zmrzlinu už nikdy neochutnám, ale nosiť na každé rande šlabikár a uterák sa mi fakt nechcelo.

Slečna to však cítila inak a v nasledujúce ráno som sa zobudil na sms:“ahoj anjelik môj, ako si sa mi vyspinkal?! kedy sa dnes uvidíme, už sa Ťa neviem dočkať?!“ A toto bol presne ten moment, kedy si poviete, že ste spravili hroznú chybu, a že nebude stačiť vyhýbať sa len zmrzlinárni, pretože toto si vyžadovalo odchod do inej galaxie. Jemne som sa jej snažil vysvetliť, že ja s výchovou bernardínov nemám veľa skúseností, no asi sme sa veľmi nepochopili, lebo z anjelika sa razom stal ten najväčší hajzel na svete.

Anjelsky vyzerá na prvý pohľad aj stredajší workout, no neradím Vám podceniť ho, pretože sa veľmi rýchlo môže zmeniť na „terrible mistake“. Možno rýchlejšie ako čakáte, a žiadny bernardín Vás pred ním nezachráni. Desať minút je totiž dosť dlhá doba, a ak zle odhadnete svoje možnosti a schopnosti, workout pre Vás môže skončiť už v minúte druhej. Predčasný koniec síce občas nie je na škodu, ale v stredu sa naozaj nehodí.

[wod]10 min. AMRAP of:
10 Pull ups
10 SDHP (42.5/30)[/wod]

Zhyby budú pre mnohých z Vás tou ťažšou zložkou workoutu, na ich zvládnutie však máte niekoľko možností: