Koľkí by ste chceli mať stroj času a možnosť využívať ho kedykoľvek by sa Vám zachcelo?! A kam by ste sa premiestnili pri prvom použití?! Chceli by ste si pripomenúť niektorí zo svojich najnezabudnuteľnejších zážitkov, alebo presne naopak?! Premiestnili by ste sa k zážitku, na ktorý spomínate len v zlom a snažili by ste sa ho zmeniť?! Alebo by ste sa zahrali na hrdinu a snažili by ste sa zmeniť chod dejín, napríklad vraždou Hitlera?! Mňa by možno lákalo presunúť sa do čias Jesusa a overiť si, či bol ten jeho kríž naozaj taký ťažký, alebo by som ho v pohode snatchol a chalanovi odniesol na kopec vo výpadovej chôdzi.

A čo budúcnosť?! Lákal by Vás viac pohľad na to ako budete vyzerať o 20, 30 rokov?! Ako budú vyzerať Vaše deti, deti ich detí?! A či sa Vám podarí dostať sa na vytúžené CF Games?! Dobre, tú poslednú otázku beriem späť, lebo na tú Vám viem odpovedať aj bez stroja času. V prípade záujmu o odpoveď mi napíšte na FB.

Chápem, že mám na piatok večer priveľa filozofických otázok, ale je to len preto, že Váš sobotný workout bude takým malým strojom času. V podstate sú to tri workouty v jednom, a každý z nich si zopakujete trikrát. To znamená, že po prvom pokuse o 5 bar MU a 5 snatchov, budete mať druhú možnosť, v ktorej môžete niečo zmeniť aby ste z nej mali napríklad lepší pocit ako tej z minulosti. A zároveň tak môžete ovplyvniť svoj tretí pokus, ten z budúcnosti. Už ste sa v tom stratili?! Nevadí, hlavne sa dnes nestraťte počas večerného „randenia so svojím mestom“ a príďte zajtra vo veľkom počte na tréning.

[wod]For time:
3 Rounds of:
5 Bar muscle-ups
5 Snatches
Then, 3 rounds of:
15 Deadlifts
30 Air squats
Then, 3 rounds of:
5 Bar muscle-ups
5 Cleans

Men: 70kg
Women: 47,5kg[/wod]

Minulosť ovplyvňuje budúcnosť, budúcnosť ovplyvňuje minulosť, a tak je možno lepšie sústrediť sa len na prítomnosť?! Ak máte radi seriály, a tiež nemôžete kvôli teplu spávať, skúste tento seriál, nemčinou sa rozhodne nedajte odradiť.