Sme vo vesmíre sami?! Vrátil sa E.T. naozaj domov, alebo doteraz brázdi mliečnu dráhu na bicykli a na domov stále len ukazuje svojim krivým prstom?! A čo muži v čiernom?! Máme ich aj na Slovensku?! Ja mám niekedy pocit, že ich je u nás viac než dosť. Nieže by som si ich všimol, len som postrehol narastajúci počet ľudí, ktorým niekto musí pravidelne vymazávať pamäť a spolu s ňou aj mozgové bunky.

A tú pamäť im určite nevymazávajú len tak pre nič za nič, takže vo vesmíre nemôžme byť sami! Alebo…ľuďom je be(z) mozgu jednoducho ľahšie a preto ho vedome nepoužívajú. Vyberte si, ktorá z možností sa Vám viac pozdáva, pravda je však aj tak vo hviezdach (X Files 4ever), a na všetko jasnú odpoveď má len Pavol H.

Vám je nateraz jasný „len“ pondelkový workout, ktorý určite zvládnete lepšie ako spomínaná hudobná legenda z Brezna. Jeho zloženie je veľmi jednoduché, a myslím, že si prídete všetci na svoje, pretože čím ďalej, tým viac ľudí miluje mŕtve (vz?)ťahy. V tomto prípade ich bude dokonca 75 a myslím, že jeden, dva dni budete na ne vďaka svalovke na chrbte spomínať, pochopiteľne len v dobrom. Koniec koncov nespravíte ich všetky naraz, pretože si ich po každých 25tich opakovaniach predelíte jedným kilometrom na bikeu, tí šikovnejší môžu tisícimi metrami. Uvidíme kto to zvládne v troch kolách rýchlejšie…

[wod]3 Rounds for time of:
25 Deadlifts (102,5/70)
1000m Bike[/wod]

Nadväzovanie opakovaní bude alfou a omegou pondelkových mŕtvych ťahov, a hoci tie Vaše nebudú až tak úplne s ľahkou váhou, mali by ste ich zvládnuť vo veľkých sériách.