Život nie len o tom, čo nás baví, čo sa nám páči a čo nás robí šťastnými. Občas nám prinesie aj menej príjemné zážitky, okamihy a momenty, s ktorými sa musíme vyrovnať. V nedeľu sme na našej FB stránke uverejnili video o Jakeovi, ktorý sa pozrel smrti do očí, no nenechal sa ňou zlákať a dnes sa pravdepodobne teší zo života ako nikdy predtým. Po mesiaci a pol na lôžku spravil prvý krok a cesta k dverám mu trvala hodinu. Ani to ho však neodradilo, lebo vedel, že je v situácii v akej sú jednoducho kroky navyše nutné a každú prekážku treba prekročiť, čo najskôr, nie o hodinu, nie zajtra, jednoducho hneď. Pretože je veľmi ľahké vzdať sa a čakať, čo sa stane, no samé od seba sa nestane vôbec nič. Možno trochu prisilná asociácia so „steps over“, ale mal som potrebu sa s Vami o to podeliť, z viacerých dôvodov, ktoré si však nechám pre seba, lebo vraj aj muži majú mať svoje tajomstvá.
A teraz pár slov k workoutu, vyskúšate si v ňom nový pohyb/cvik (angličáky s DBs a následné prekročenie boxu), s ktorým sa dúfam po mojom srdcervúcom komente popasujete statočne?! 25 opakovaní bude ťažších zrejme na konci workoutu, preto si dávajte pozor kam stúpate. Medzi angličákmi Vás čakajú ešte front squaty s rovnako ťažkými DBs a muscle upy. S FS by ste si mali poradiť hravo, MU Vás pravdepodobne na chvíľku zdržia, ale naozaj len na chvíľku…

[wod]25 Burpee Box Step Over with DB (2×22,5/15)
20 DB Front Squats
10 Muscle Ups
20 DB Front Squats
25 Burpee Box Step Overs with DB[/wod]

Front squat aj muscle up ste už určite videli, DB burpee box steps over zrejme uvidíte prvýkrát, tak sa pozorne dívajte.