Je víkend a počasie už tradične stojí za…vlastne nestojí za nič, a tak ste zrejme museli prehodnotiť všetky svoje naplánované exteriérové aktivity. V sobotu ste mali možnosti o čosi obmedzenejšie, keďže je/bol (prosím čítať ako dve slová) štátny sviatok a tak ste sa nemohli ísť ani promenádovať do svojho obľúbeného nákupného centra.

Nedeľa prináša viac možností voľnočasového vyžitia. Tou prvou je tréning. Tie pre Vás pripravujeme bez ohľadu na to, či prší, sneží, fúka alebo je horúco, a nebude tomu inak ani v nedeľu. Je mi jasné, že hodinka trénovania sa Vám o program na celý deň nepostará, no mám pre Vás ešte druhú ponuku.

Hneď po tréningu sa môžte presunúť do FitCampu na Drieňovej ulici, kde sa bude konať crossfitová súťaž a CF Proton v nej má niekoľko želiezok v ohni. V kategórii „sport“ ženy to bude Lucia, ktorú spoznáte podľa jej kvetinky…vytetovanej na ruke, milovníčka behu Lenka, a večne utrápená instagramová princezná Saša. Medzi mužmi v rovnakej kategórii skúsi šťastie beztričkový Martin a my veríme, že na ňom zajtra tričko ostane minimálne do registrácie atlétov, a že ho nevypne už po prvom workoute ako tomu bolo na Proton Wars.

V hlavnej „elite“ ženskej kategórii vkladáme nádeje do železnej mačičky, teda tigrice Blanky. V „elite“ mužoch bude svoju nadčasovú formu prezentovať najprerastenejší šmolko Adrián, na bryndzi odchovaný Richard a súťažami ošľahaný Pavol, ktorý možno bude v silnej konkurencii nútený vytiahnuť ako tromf svoje lýtka. Tie vozí v kufri svojho auta a vyťahuje ich len v prípade núdze.
Ak teda nemáš lepší program, čo určite nemáš, príď ich všetkých povzbudiť, o zábavu a silné športové výkony núdza nebude.

[wod]AMRAP 12:
8 TTB
10 Deadlifts (45/35)
12 Back Rack Lunges (45/35)[/wod]

Back rack lunges znejú komplikovane, ale určite ste ich už na vlastnej koži zažili, vo videu sú síce vo „walking“ verzii, ale veľký rozdiel v tom nie je, tie statické sú možno o niečo náročnejšie, ale to Vám nemôže prekážať.