Ja viem, že by som sa mal asi menej rúhať a možno by ma tak často nechodila do snov „navštevovať“ moja stará mama, no nemôžem si pomôcť, ale utorkový workout mi silno pripomenul Bibliu. Konkrétne jej dve časti, Starý a Nový zákon.

Rozdiel medzi nimi by mal poznať každý z Vás, keďže to podľa mňa patrí medzi znalosti všeobecného rozhľadu, no ak by bol náhodou Váš rozhľad povedzme silno zameraný len na CrossFit, tak vedzte, že v Starom zákone sa píše o svete pred narodením „el jefeho“ Jesusa, a v zákone Novom o svete po jeho narodení.

Nechcem hodnotiť, ktorá časť je zaujímavejšia, vzhľadom na to, že som Bibliu prečítal niekoľkokrát, mohol by som ovplyvniť Váš názor a tak si ju vo svojom voľnom čase radšej prečítajte sami. Rozhodne sa však určite zhodneme v tom, že jej prvá časť je akčnejšia ako tá druhá. Príbehom o vojnách, bitkách, Babylonskej veži a veľkej potope, sa príbeh utrápeného a chradnúceho samozvaného spasiteľa vyrovná len ťažko.

A vlastne aj Váš utorkový workout sa bude viac podobať na spomínanú potopu, ako na zmŕtvych vstanie, keďže so vstávaním budete mať po jeho dokončení pravdepodobne dosť veľké problémy. Tou spomínanou potopou budú dva odveslované kilometre, po ktorých si uvedomíte akú silu môže mať „voda“, a to aj bez toho aby ste sa k nej fyzicky priblížili. Činka však nie je z vody a tak sa k nej po veslovaní budete musieť priblížiť čo najrýchlejšie, a nenechať svoj workout potopiť, pretože po druhej sérii squat cleanov na Vás čaká ešte bike…

[wod]For time:
20 Squat Cleans (61/43)
2km Row
20 Squat Cleans (61/43)
4km Air Bike[/wod]

Že ste to Vy, tak sa večer aj pomodlím za to, aby Vaše squat cleany vyzerali minimálne takto: