„Mladý pán dobrý deň, žijem s mamou, ktorá je ťažko chorá a nemáme čo jesť, nemáte nejaké drobné…“
Mám, ale…Viem, že v tomto prípade by žiadne „ale“ byť nemalo, keďže ľudia by mali byť k sebe solidárni, obzvlášť v tomto „čarovnom“ vianočnom čase. Lenže keď ma s podobnou prosbou zastaví mladý muž s cigaretou v ruke a mobilom vo vrecku, tak sa moja ochota byť solidárnym akosi vytráca.

Samozrejme prispejem mu, ale nie preto, že by som chcel pomôcť jeho fiktívnej mame, ale preto aby ma neotravoval. A hoci by sme vraj nemali súdiť knihu podľa obalu, dám ruku do ohňa za to, že ten človek možno svoju mamu ani nepozná. Nie som za to na seba hrdý, ale jednoducho to mám v hlave nastavené tak, že niekto kto zneužíva nešťastie druhých vo svoj prospech nie je v mojich očiach človekom.

A netýka sa to len podobných parkoviskových akože chudákov, rovnako sa nedokážem stotožniť ani s predstieranou charitou, lebo keď chcem niekomu pomôcť tak to urobím nezištne a nepotrebujem k tomu publikum a XY internetových postov alebo vlastný TV program, na ktorom zarobím niekoľko násobne viac ako je hodnota mojej pomoci. Ale dosť bolo citových výlevov, Vy sa vo štvrtok budete musieť v prvom rade stotožniť s throwback workoutom, ktorým sa vrátime do teplého júna.

A teplo, priam horúco Vám z neho bude určite aj zajtra, lebo kombinácia gymnastiky a vzpierania Vás pri srdiečku určite zahreje viac ako mňa túžba po parkoviskovej solidarite.

[wod]TBT 20.6.2018, AMRAP 15:
5 Strict HSPU
10 C2B Pull Ups
20 KB Snatch (24/16)
30 Wall Balls (9/6)[/wod]

Klik v stojke väčšina z Vás už ako tak zvládne, ale koľkí dokážete spraviť striktný HSPU v takomto prevedení?!