Nepokradneš!!! Je jedno z desiatich prikázaní, ktoré nájdeš v knihe kníh, v časti Exodus 20:15. Dodržiavaním týchto desiatich pravidiel si každý správny kresťan dláždi cestu do neba. Keď si ich však pozorne prečítaš, tak zistíš, že v nebi okrem Boha, jeho nemanželského syna Jesusa a tretej nezhmotnenej osoby vystupujúcej pod krycím menom duch svätý, nikto nie je. Možno Ti tam chýba Jesusova madre Mária, ale ta predsa porušila šieste prikázanie (Nezosmilníš!, pozn. redakcie), keďže porodila syna, ktorého nesplodila so svojim zákonitým manželom.

A tu sa dostávame k najvážnejšej trhline božích prikázaní, pretože pozornejší čitateľ Biblie (aj keď ťažko hovoriť o pozornosti, keďže ju väčšinou čítajú deti a dôchodcovia) si musí uvedomiť, že bez viny nie je ani samotný Boh, aj keď ťažko ho viniť z porušovania pravidiel, ktoré si sám vymyslel. A na jeho obranu je nutné povedať, že vždy je lepšie žiadostivo túžiť po manželke svojho blížneho, ako po deťoch svojich blížnych, tak ako to zvyknú robiť samozvaní boží zástupcovia na Zemi. Aj keď rozhodne nechcem krivdiť všetkým, štatisticky to tuším vychádza „len“ na každého druhého, každý prvý je evanjelik (upozorňujem, že slovo nemá slovný základ v slove „anjelik“) a tí môžu viesť zdravý (ne)manželský sexuálny život (za slovo „sexuálny“ sa ospravedlňujem všetkým, ktorí ešte stále veria v bocianov).

O zlepšenie Vášho zdravia a životného štýlu sa snažíme každý deň prostredníctvom tréningov. To, či to má vplyv aj na Váš sexuálny život posúďte sami, ale tie swingy nerobíte len tak pre nič za nič. K porušovaniu prikázaní Vás tiež nútiť nebudeme, stačí keď si aj v piatok pre nás ukradnete hodinku z Vášho drahocenného času. Tentokrát ho využijeme na zlepšenie techniky overhead drepov a ich zvládnutie po odveslovaní 20, resp. 15tich kalórii na vesle.

[wod]EMOM 14 min.:
Odd: 20/15 Cal. Row
Even: 15 OHS (35/25)[/wod]

My sa v piatok nebudeme „trápiť“ s ťažkými váhami, no sústrediť sa budete musieť pravdepodobne rovnako, pretože veslo Vám 15 overhead squatov určite neuľahčí.