Biela sobota na prvé počutie neznie veľmi ako kresťanský sviatok. Skôr evokuje deň, ktorý primárne oslavujú v zelených tričkách odetí prisluhovači pána Magiana. Tí sa síce hrdo hlásia ku kresťanským hodnotám, no dôvod ich osláv by s kresťanstvom zrejme nemal nič spoločné. Na druhej strane, cirkvou organizované križiacke výpravy by sa svojou podstatou mohli k týmto oslavám zaradiť tiež.

Biela sobota však, v tomto prípade, našťastie, kresťanským sviatkom je a všetky ovečky sa zajtra ponoria do smútku, pretože Jesusova zabalzamovaná telesná schránka bude uložená do hrobu. Už včera som naznačil, že to bol odchod predčasný a od kolísky do hrobu sa Jesus dostal rýchlejšie ako Jet Li, no pán Boh dal, pán Boh vzal, a poslušný syn to musel rešpektovať.

Pri zajtrajšom workoute si budete tiež musieť dať pozor na to, aby sa Vám nepritrafil predčasný koniec, keďže Vás čaká 10 kôl obsahujúcich dva skillovo náročné pohyby, konkrétne muscle up na kruhoch a kliky v stojke. Pauzu medzi nimi Vám vyplnia skoky do diaľky, presne kvôli tomu aby ste sa na „druhý svet“ nepobrali už po prvom kole, tak ako má väčšina mužov vo zvyku.

[wod]10 Rounds for time:
2 Ring MU
5 HSPU
10 Broad Jumps[/wod]

Bez kvalitného kippingu a správneho držania tela sa k svojmu prvému MU len tak ľahko nedopracuješ, a keďže trpezlivosť nie je častou ľudskou vlastnosťou, daj si na nich záležať…