Priaznivci sado masochistických praktík si prídu v sobotu na svoje. Len sa prosím netvárte, že Vás sa to netýka, lebo minimálne s ľahkou formou tejto záľuby ste sa už určite stretli. Človek predsa rád skúša nové veci a posúva svoje hranice.

Niektorí ste možno skončili pri ľahkom výprasku na zadok, alebo silnejšom hrýzení a škrtení, no sú medzi Vami určite aj takí, ktorí majú v obľube putá na ruky aj nohy, biče rôznych veľkostí a z rôznych materiálov, horúci vosk na rôznych častiach tela, alebo pristupovanie ostrými predmetmi, napríklad opätkami na vysokých kožených čižmách.

Zhodneme sa teda na tom, že občasná kontrolovaná bolesť nie je na škodu. A presne na to by ste mali myslieť počas sobotného tréningu, ktorý sa môže svojím zložením medzi spomínané praktiky pokojne zaradiť. Double undre namiesto biča, thrutsre Vás rozpália viac ako horúci vosk, no a pri wall climboch budete mať pocit ako keby Vám niekto stúpal na ramená. Už si len musíte vybrať, čo z toho si užijete najviac a tiež koľkokrát si to užiť dokážete?!

[wod]1) 10min. AMRAP:
30 DU
15 Thrusters (20/15)
3 Wall Climbs

2) 5×5 Front Squats[/wod]

Rihana sa k S&M priznala verejne, pokojne sa môžte aj Vy, len si pls počas tréningu nepchajte „lacrossky“ do úst!