Protiklady sa priťahujú, hovorím si vždy keď vidím škaredého muža po boku peknej ženy. Nie neodsúdim ju hneď ako zlatokopku, pretože je podľa mňa od nej pekné, že dokáže spríjemniť život niekomu kto by možno do konca života len onanoval vo svojej detskej izbe, a je úplne jedno či to tá dievčina robí s alebo bez nároku na honorár.

Veď sa len chúďa snaží o udržanie rovnováhy vo vesmíre a robí to rozhodne šľachetnejším spôsobom ako svetielková Silvia. Vyrývači teraz určite chcú vedieť, či to platí aj v prípade škaredej ženy a pekného muža, no podľa mňa muža robí pekným práve žena, a na každej žene je vraj niečo pekné, čo sa o nás mužoch povedať nedá.

Nič pekné by ste zrejme nenašli ani na angličákoch, no povedzme si úprimne, každý z Vás sa dokáže istým spôsobom hodiť o zem a určite sa z tej zeme dokážete aj postaviť. Stačí keď si spomeniete na svoje detské časy, keď ste sa o zem hádzali vždy keď Vám rodičia niečo zakazovali. Uznávam, že zo zeme Vás vtedy zrejme dostali oni jedným dobre miereným rodičovským zauchom, ale určite to zvládnete aj sami. Tých angličákov až tak veľa nebude, takže ich pokojne môžem zaradiť do tej jednoduchšej časti pondelkového tréningu.

Tou náročnejšou časťou budú clean and jerky. Je ich síce len 12, no mali by byť naozaj ťažké. Z toho zrejme múdrejší nie ste, ale minulý týždeň ste hľadali svoje clean and jerkové 1RM a keďže všetko sa deje z nejakého dôvodu, tak aj to 1RM malo svoje opodstatnenie. Minimálne v tom, že si z neho viete vypočítať 80%, a to je približne váha, s ktorou by ste v pondelkovom workoute mali pracovať. Samozrejme, vždy sa nájdu výnimky potvrdzujúce pravidlo…

[wod]For time:
15 Burpees over barbell
5 Clean and jerks (102,5/70)
12 Burpees over barbell
4 Clean and jerks
9 Burpees over barbell
3 Clean and jerks[/wod]

Páni, keby Vám náhodou bolo ľúto, že si zajtra nebudete môcť k menu napísať „Rx“.