Nedeľu treba svätiť a preto nikoho neprekvapí, že deň misionárov vyšiel presne na tento deň. Zaujímalo by ma však, či v tento deň oslavujú všetci misionári. Rozlišujeme totiž dva základné typy. Tým prvým sú posvätní šíritelia kresťanskej viery, ktorí z času na čas nahovárali obyvateľom zaostalejších častí sveta, že jedine skrze Jesusa budú šťastní a spasení. No a čo, Že si pri tom občas pomohli mečom, alebo vypálením polovice dediny.

No a potom sú tu milovníci misionárskej polohy, ktorí sa naopak k novým dobrodružstvám nenechajú nahovoriť ani náhodou a jednoducho noc čo noc, je on hore, ona dole. Ich misia je síce menej ušľachtilá, no zároveň aj menej drastická ak teda vedia narábať mečom rovnako ako prví spomínaní. Hoci tí ho vedeli z pošvy len vytasiť…

Ja viem, že v sobotu večer sa Vám asi nechce príliš rozmýšľať, ku ktorej strane by ste sa radšej pridali a preto máme pre Vás na nedeľu iný druh misie. V nej sa budete musieť dopracovať, popasovať a rozchodiť 10 legless šplhov na lano. Cesta k nim je rovnaká ako cesta od nich, 50 thrustrov a 30m chôdze po rukách. Uvidíme, či sa ľahšie dostanete k nim, alebo od nich?!

[wod]For Time:
50 Thrusters (20/15)
30m HS Walk
10 Legless Rope Climbs
30m Handstand Walk
50 Thrusters (20/15)[/wod]

Jeden legless je ok, druhý je stále ok, tretí zvládnuteľný a o ostatných sa môžme porozprávať na tréningoch.