Naozaj by ma zaujímalo kto určil ten trend, že v kúpeľniach máme zrkadlá?! Samozrejme ich účel je nespochybniteľný, hoci nie u každého fungujú rovnako, ale prečo tam musia byť aj ráno, skoro ráno?! Neviem ako Vás, ale mňa skoré ranné vstávanie bolí samo o sebe, no vždy sa mi ten boj podarí vyhrať a víťazoslávne sa postaviť z postele.

Prvé kroky samozrejme vedú na toaletu. Kroky sú to pomalé, pretože každé ráno potrebuje(m) viac času na skrotenie ranných vášní, inými slovami nemám ráno čas na umývanie kachličiek. Hneď na to sa presuniem k umývadlu, autopilot mi umyje ruky, zuby a po poslednom vypláchnutí ústnej dutiny príde ten moment…ten prvý ranný pohľad do zrkadla.

Nezvyknem nikoho ľutovať a seba už vôbec nie, ale ráno čo ráno ma pri tejto situácii nenapadne nič iné len: „Tebe sa čo stalo do rána, zlatý môj?!“ To zrkadlo za to nemôže, to je fakt, no mohlo by byť aspoň ráno trochu zhovievavejšie.

Zrkadlenie bez zrkadiel však rozhodne dokáže byť zhovievavejšie a najmä príjemnejšie. V reči čísel je napríklad kombinácia čísel 6 a 9 priam ukážkovým zrkadlením. Teda pokiaľ sú šestka s deviatkou zohratí, inak je to zúfalé hľadanie potešenia v čiernej diere. Podobne môžu fungovať aj čísla 21 a 12, ktoré budú hrať hlavnú úlohu v piatkovom workoute.

S ich kombináciou sa stretnete dokopy trikrát, 21tku budú reprezentovať sumo deadlift high pulls a 12tku Vaše obľúbené angličáky, tentokrát s preskokom cez činku. A ak ešte stále dúfate, že ten beh je tam len omylom tak vedzte, že sa mýlite Vy, pretože behať budete.

[wod]3 Rounds for time of:
Run 200 meters
21 SDHP (35/25)
12 Burpees over barbell[/wod]

12 angličákov ešte nikoho nezabilo, takže verím, že zvládnuť ich v troch kolách Vám nebude robiť žiadny problém?!