„Tour de Bars“, alebo „tour de pubs“ je krycí názov pútnických akcií, ktoré si zažíval buď počas vysokoškolského štúdia alebo na niektorej z dovoleniek. V oboch prípadoch ide v podstate o to isté, putovať z baru do baru a pred každým takým putovaním sa dostatočne posilniť nápojmi, ktorých kvalita sa meria v percentách. Výsledok takýchto akcií je veľmi individuálny a závisí od kvantity a kvality spomínaných nápojov, ale aj od zámeru s akým sa akcie zúčastňuješ. Tým prvým a elementárnym je zábava, ktorá však netrvá večne a zvyčajne sa počas rannej cesty domov zmení na utrpenie. Ďalším zámerom môže byť lov, ktorý však má tiež svoje pre a proti. Povedzme, že si študentom niektorej z technických škôl, kde máš za triezva problém rozoznať spolužiakov od spolužiačok, v tom prípade musíš zrejme skonzumovať podstatne vyšší objem ako bežne a tiež sa zmieriť s tým, že opica v hlave nebude jediná, s ktorou sa ráno zobudíš. Podobnú skúsenosť môžeš zažiť aj na dovolenke, najmä v destináciách akými sú napr. Thajsko, kde sa to barmi len tak hemží. No hemží sa to tam aj „laňkami“, ktoré vábia svojich lovcov na svoje ladné krivky a lacné drinky. Ak patríš k menej skúseným cestovateľom a máš slabosť na exotické ovocie, tak vedz, že svoj drink maj vždy v ruke, a keď sa rozhodneš loviť, tak si najprv over, či máš pred sebou naozaj ľaňku až potom sa s ňou začni bozkávať. Ráno Ťa veta „du ju lav mi hani?!“ určite menej zabolí od opačného pohlavia, teda samozrejme každému podľa chuti. Ak Ti už podobné akcie po chuti nie sú, tak máš o pár problémov a opíc menej a „tour de bars“ Ti vieme v podstate dopriať aj v gyme. Dokonca bez opíc, falošnej lásky a bez výčitiek.
Stredajší workout je totiž tiež takou malou púťou od BARbellu k hrazde (a.k.a. BAR), inými slovami putovaním od hang squat cleanov k bar muscle upom, ktorým bude vždy predchádzať angličák, lebo dobrý angličák nie je nikdy na škodu. Opakovaní nie je veľa preto by tá púť mala byť rozhodne intenzívna a rozhodne nie príliš dlhá, pretože ani v tomto prípade nechceš aby sa zmenila na utrpenie.

[wod]For Time:
12-9-6
Hang squat cleans (75/52,5)
Burpee bar muscle-ups[/wod]

Možno by sa aj Tebe cleanovalo ľahšie v spoločnosti Bena Smitha, ale žiaľ na stredu už vraj má niečo dohodnuté, takže si budeš musieť poradiť aj bez neho!!!