Posledný diel skladačky, posledný tréning pred zverejnením prvého Open workoutu. Náhoda, a možno vyššia moc zariadila, že ním bude opakovanie tréningu, ktorý ste takto pred rokom absolvovali pred posledným Open workoutom v roku 2018.

Je to predzvesť toho, že sa dočkáme zhybov a thrustrov tento rok o čosi skôr?! Alebo dokonca zopakovania niektorého z workoutov už v prvý týždeň?! Tento rok je naozaj ťažké byť prorokom, keďže Crossfit prechádza obdobím veľkých zmien, ktoré svojim spôsobom určite ovplyvnia aj Open. Možno bude presne taký ako bol doteraz, a možno budeme musieť čeliť úplne novej výzve. Dozvieme sa to už v noci zo štvrtka na piatok.

Čakanie si ale môžte skrátiť spomínaným throwback workoutom, vďaka ktorému sa môžete opäť priblížiť o ďalší krok k muscle upom. Keďže bez zvládnutia ring dipov a zhybov to na kruhoch nepôjde. No a aby ste vyzerali v sobotu lepšie v Open tričkách, tak po gymnastike dáme priestor aj bench pressom.

[wod]TBT 22.3.2018:
1) Collect 20 Weighted Dips (box)
2) Collect 20 Weighted Pull Ups
3) 3 reps Bench Press[/wod]

Noah rozhodne patrí medzi favoritov Openu, uvidíme, či sa mu podarí zabezpečiť si miestenku na CF Games celkovým víťazstvom?!