Dosť bolo vylihovania, povedal si Jesus a vstal z mŕtvych. Stalo sa tak na Veľkonočnú nedeľu presne dva dni po jeho smrti a tento deň sa stal najväčším kresťanským sviatkom v roku. Trochu nelogicky podľa mňa, pretože keby sa Jesus nenarodil, tak by nemohol ani zomrieť, ale toto nie je jediný problém kresťanstva, v ktorom zrejme radšej netreba hľadať logiku.

Na Veľkonočnú nedeľu sa celý rok určite tešia aj všetky miništranstké ovečky a baránkovia, pretože v tento deň sú pre kresťanov zakázané akékoľvek ručné, teda manuálne práce a tak zrejme aspoň v tento deň nemusia (po)milovať blížneho svojho.

My však chceme lásku k Vám prejavovať každý deň a ručné práce Vám doprajeme aj v sviatočnú nedeľu. Dokonca popri tom na vlastnej koži možno zažijete aj spomínané vzkriesenie, najmä ak to preženiete s tempom počas prvého behu. Po ňom totiž musíte zvládnuť minimálne 50 DB snatchov a druhý kilometer behu. A prečo minimálne 50? Lebo Vám dáme právo výberu, čím ťažší DB si vezmeš, tým menej opakovaní spravíš…

[wod]1km Run
50-100 DB Snatches
1km Run[/wod]

Jemu sa to podarilo, zvládneš to aj Ty po kilometrovom behu?!