Poznáme mená atlétov z nášho regiónu, ktorí nás budú zastupovať na CrossFit Games, a čo nás teší oveľa viac, poznáme aj mená víťazov štvrtého ročníka Proton majstrovstiev vo vzpieraní. Ešte raz gratulujeme úplne všetkým za predvedené výkony, bez ohľadu na umiestnenie, o to vlastne v konečnom dôsledku ani nešlo.

V súťažnom duchu budeme pokračovať aj na začiatku nového týždňa, sľúbil som Vám totiž tri workouty z online Games kvalifikácie a tak príde na rad ten druhý, s oficiálnym poradovým číslom 3. Tentokrát pôjde o pestrejší workout ako bol ten nedeľný a preto si ho aj užijete dlhšie.

Čas bude pre všetkých rovnaký, aj vzhľadom na to, že Chuck Norris je stále len jeden, nikto z Vás zrejme nestihne dvadsať minútový AMRAP za 10 minút. Iba, že by Vás vyplo tak rýchlo ako ja vypínam rádio keď v ňom náhodou počujem Polemic. O pestrosť workoutu sa postarajú wall bally, double undre (tých bude viac ako požehnane), HS walk a veslovanie.

Vzhľadom na to, že loptosteny (preklad wall ballov do arpádštiny) a veslovanie sú v jednom kole len raz, mali by ste sa snažiť prepracovať sa minimálne do kola druhého, keď nie kvôli sebe, tak kvôli zachovaniu rovnováhy vo vesmíre, slniečkárka Silvia sa určite poteší. Najlepší muž v kvalifikácii stihol 2 kolá a 21 wall ballov z kola tretieho…a že muži zvládnu len jedno kolo?!

[wod]AGOQ Workout 3, AMRAP 20:
50 Wall balls (9/6)
100 Double unders
15m Handstand walk
100 Double unders
50 Cal row
100 Double-unders
15m Handstand walk
100 Double unders[/wod]

Video podoba tretieho kvalifikačného workoutu, keby ste mali náhodou nejasnosti v niektorom z cvikov. Upozorňujem, že každý jeden cvik je škálovateľný, takže výhovorky typu „neviem veslovať“ neobstoja!!!