Tretí týždeň našej silnej „nutrition“ challenge je v plnom prúde a to znamená, že k jej vyvrcholeniu máme bližšie ako k jej nesmelému začiatku. Pozitívne na tom je, že vyvrcholíme všetci naraz, takže žiadne predčasné konce nehrozia, a to aj napriek tomu ak si počas posledných troch týždňov „náhodou“ podľahol pokušeniu menom cukor, v akejkoľvek podobe.

Vy veľmi dobre viete, že spomínaný vrchol Vám okrem zlepšených stravovacích návykov, lepších výsledkov v meraniach, lepšieho pocitu z toho, že ste si niečo dokázali odoprieť, prinesie pravdepodobne aj nové 1RM na front squat. Aby sme však predišli nechceným sklamaniam a frustrácii, treba si uvedomiť, že o to 1RM sa treba pričiniť aj inak ako len dodržiavaním pravidiel stravovania. Jednoducho treba drepovať, veľa drepovať, veľmi veľa drepovať.

A tak Vám príležitosť drepovať veľmi radi doprajeme prostredníctvom tréningu, ktorý si zopakujete po polroku. Jeho prvá časť ostáva bez zmeny a má silový charakter, keďže v desiatich sériách spravíte každých 90 sekúnd jeden ťažký front squat. V druhej časti nastala proti januáru zmena len kozmetická, sit ups sme nahradili V-upmi, pretože stereotyp zabíja.

[wod]TBT 15.1.2018
1) 10x Each 90 sec
1 Front Squat

2) Finisher, 5min. AMRAP:
10 FS (50% from 1)
10 V-Ups[/wod]

Je jedno ako si drepy interpretujete, podstatné je, aby Vás činka nezarazila do zeme…