Dnes zistili aj tí najzarytejší starí mládenci a staré dievky, že vo dvojici idú niektoré činnosti jednoducho oveľa ľahšie. Ja viem, že výpady a skoky cez švihadlo sú pre niekoho asi málo presvedčivé, no dôležité je vždy urobiť ten prvý spoločný skok, resp. krok, hoci aj výpadový.

A ak boli tie Vaše dnes ešte nesmelé, tak v piatok budete mať príležitosť zvyknúť si na seba ešte viac, pretože po spoločných krokoch a skokoch, spoločne zaľahnete, jeden vedľa druhého. A tak ako zaľahnete, spolu aj povstanete. Podobný akt líhania a vstávania zväčša netrvá veľmi dlho, jeho priemerná dĺžka je vraj 5 minút, no my Vám doprajeme ešte dve minútky navyše. Je na Vás koľkokrát to za tento čas stihnete.

Po 5 minútovej „občerstvovacej“ pauze budete mať ďalších sedem minút na to, aby ste po sebe spoločne poupratovali, po amerikánsky povedané „pocleanovali“. Kryštálovo čisto a hlavne hlboko, lebo ďalších 7 minút strávite v podstate v drepe no pozeraním si jeden druhému do očí. Čo viac si môžete na piatok priať?!

[wod]7 min. AMRAP:
Synchronized Bar facing burpees

5 min. Rest

For Time (7min. TC):
20 Synchronized squat cleans (61/43)
20 Synchronized squat cleans (85/56)
20 Synchronized squat cleans (102.5/70)[/wod]

Team Series Event 1:

Team Series Event 2: