Čas je vzácny, v tom sa zrejme zhodneme, aj keď pre každého je tá vzácnosť definovaná inak. Pre niekoho je čas vzácny, pretože čas sú pre neho peniaze. Áno peniaze sú vzácne, a k životu ich potrebujeme, ale naháňať sa za nimi celý život mi príde scestné.

Oveľa príjemnejšie je z môjho pohľadu obetovať čas na zážitky. Tie Vám predsa nikto nevezme a narozdiel od peňazí, si ich vezmete so sebou do hrobu. Nie vždy však máme na ne dostatok času a tak ich trvanie väčšinou musíme skrátiť len na nevyhnutný čas.

Určite to poznáte, občas dostanete chuť na zážitok počas nudného mítingu, alebo počas nekonečne dlhej cesty autom. Pred sebou máte stovky kilometrov, no vedľa seba máte človeka, s ktorým sa jednoducho chcete o ten zážitok podeliť, na to aby ste sa však obaja nadýchali čerstvého vzduchu nemáte čas. A tak len veľmi rýchlo odstavíte auto na lesnej cestičke a toho vzduchu sa nadýcha aspoň jeden z Vás. A vôbec nevadí, že len cez pootvorené zadné okno na Vašom nepohodlnom aute.

Keď však máte priveľa chuti a energie a primálo času, treba s ním narábať efektívne, áno aj s časom. V praxi si to budete môcť vyskúšať v utorok na veslách. Času budete mať síce málo, ale možností byť efektívni budete mať niekoľko, už je len na Vás ako sa s nimi vysporiadate.

[wod]10 Rounds on the C2 rower of:
Pull a sub 1:25 1:40, 1:55, 2:05 /500-m pace, for as long as possible (max 1min)
Rest cca 3 minutes[/wod]

Buďte bez obáv, v utorok budú veslá celý čas pred Vami, takže sa ich nemusíte „vôbec“ obávať.