Dvojnásobne potešenie Vám vo štvrtok doprajeme drahí naši. Zlepšujete sa deň za dňom, o tom niet pochýb. Ste silnejší, ohybnejší, šikovnejší a tým pádom aj menej skromní, a tak by Vám na štvrtok zrejme jeden workout nestačil, veď v stredu boli „len“ drepy.

Preto si vo štvrtok užijete dva workouty predelené krátkou pauzou, po ktorých si zapíšete jeden čas. Aby ste neboli príliš zmätení tak sa tie workouty na seba nenápadne podobajú. Veď v oboch budete pracovať s medballmi a v oboch budete v podstate klikovať.

Okrem toho, že sa tie workouty na seba podobajú, sa zároveň aj ukážkovo dopĺňajú. V tom prvom bude cvik s loptou o čosi jednoduchší ako v tom druhom, no a v prípade druhého cviku to bude presne opačne. V prvom to bude náročné a v tom druhom pravdepodobne ešte náročnejšie. Lebo kliky po ring dipoch majú vždy intenzívnejšiu príchuť ako kliky bez nich.

[wod]TBT 24.10.2016, for Time:
21-15-9
Medball cleans (9/6)
Ring dips

3min. Rest

21-15-9
Wall Balls (9/6)
Push Ups[/wod]

Toto je striktná verzia ring dipu, ktorú by ste mali zvládnuť pred tým ako sa vrhnete na tú kippingovú, pretože Vaše ramená na ňu musia byť najprv silovo pripravené.