Niekedy rozhodne nie je na škodu obzrieť sa späť v čase a zamyslieť sa nad tým kde si sa nachádzal povedzme pred rokom. Nemyslím teraz len fyzicky, ale napríklad aj mentálne. Človek sa predsa tým ako starne vyvíja vo všetkých smeroch, a určite ste zažili v minulosti situácie, ktoré by ste dnes riešili úplne inak. Alebo sú momenty, ktoré by ste dnes napríklad zvládli s oveľa väčším prehľadom, nadhľadom, alebo ľahkosťou.

K takým momentom určite patrí aj Basic kurz, ktorým 95% z Vás úspešne prešlo. Pamätáte si ako vyzeral Váš air squat na prvom Basic tréningu? Alebo koľko klikov ste vtedy dokázali spraviť bez prestávky?! A boli to vôbec kliky, alebo len tance breakové?! Dám ruku do ohňa za to, že pre väčšinu z Vás by mal zajtrajší wod na sebe nálepku „mission impossible“.

A že dnes sa Ti zdá až príliš „possible“ a jednoduchý?! To je len dobre, pretože už teraz sa teším na ukážkových 50 drepov a 20 klikov bez prestávky v každom zo siedmych kôl, ktoré za 15 minút určite stihneš. Teda za predpokladu, že bude Tvoj výkon minimálne taký obdivuhodný ako Tvoje ego…

[wod]AMRAP 15:
20 Push ups
50 Air squats[/wod]

Hľadať výhovorky je oveľa ľahšie ako klikovať a drepovať, ale prečo by ste mali robiť ľahké veci?!