Piatok je vraj sviatok. A ja viem minimálne o troch dôvodoch, prečo by sme mali konkrétne zajtrajší piatok osláviť. Prvým dôvodom je fakt, že tento deň je dňom skautiek, ktoré oslavujú Deň sesterstva. Vrámci tohto dňa cestujú do rôznych častí sveta a spoznávajú kultúru iných národov a zároveň oslavujú medzinárodné priateľstvo.

Priateľstvo so skautkami je jedným z mála úprimných priateľstiev, pretože skautky môžeš mať naozaj rád len pre ich dobré srdiečka a čisté duše. Kamarátiť sa so skautkou s nádejou v telesné potešenie je naozaj scestné, pretože ony radšej objímajú stromy ako mužov. A to aj napriek tomu, že sa príroda s ich telesnými schránkami kruto zahrala.

So ženami sa občas kruto zahrával aj môj kamarát Miro, ktorý oslavuje spolu so skautkami, pretože má zajtra narodeniny. Paradoxom je, že s prírodou je spätý možno viac ako ony, keďže prednedávnom postavil najznámejšieho a najväčšieho slovenského snehuliaka.

No a do tretice, ten najväčší sviatok, prvý workout Openu 2019! Možno nám nedá veľa dôvodov na úsmev, no tešíme sa naň tak či tak, pretože pokiaľ nejde o život, tak ide o….nič. V čase písania tohto komentu je wod 19.1 ešte zahalený do rúška tajomna a preto ho sem postneme až v priebehu dňa.

[wod]19.1, 15min. AMRAP:
19 Wall Balls (9/6)
19 Cals on Rower[/wod]