Ak by ste zajtra cestou do gymu natrafili na Sylviu Šuvadovú, alebo iných slniečkárov, ako objímajú stromy, nedivte sa. V nedeľu je deň zeme a oni určite budú chcieť prírode vrátiť všetku tú pozitívnu energiu, ktorú z nej čerpáme.

Objímať sa bude silno aj v kostoloch, tentokrát nie len potajomky vo spovedniciach, ale úplne nezištne a hlavne verejne. Okrem dňa zeme je zajtra totiž aj deň modlitieb za kňazské a rehoľné povolania. A tak by mali všetci poriadni kresťania zajtra vystískať svojho pána farára za to, že robí ich dni krajšími, a za „skromné“ dary a príspevky im dlaždí cestu do neba. Deti však z očí radšej nespúšťajte a dozrite na to aby pána farára objímali len veľmi krátko, aby to na nich nezanechalo príliš hlboký dojem. Lebo biblické „skrze Pána“ má určite iný význam ako sa im pán farár snažia nahovoriť.

Neviem prečo sa tieto udalosti dejú v jeden deň, no ak nemáte chuť objímať stromy a farárov už v žiadnom prípade, príďte sa „vyobjímať“ na tréning. Nedeľný workout je v tímovom duchu, takže na objatia a silnú podporu Proton komunity bude priestoru viac než dosť. Som zvedavý koľko Proton detí nám prinesie január 2019?!

Kým však na tie objatia dôjde, musíte v dvojiciach absolvovať 20 minútovú predohru v podobe AMRAPu, v ktorom sa budete striedať pri thrustroch a angličákoch, jeden po druhom. Áno znamená to presne to, že najprv spraví 8 thrustrov a 8 angličákov jeden z dvojice, po ňom ten druhý, a takto sa budete striedať až kým Vás čas nezastaví.
Čo viac si môžete na nedeľu priať?!

[wod]Partner WOD, 20min. AMRAP:
8-10-12-14-…
DBs Thrusters (22,5/15)
Burpees
*Both must do whole round, one by one![/wod]

V Opene sme sa im vyhli, zajtra Vás však neminú, thrustre s jednoručkami. Našťastie sú v couplete s angličákmi, takže to bude oveľa znesiteľnejšie…alebo aj nie?!