Jesus spolu s našimi hriechmi, za ktoré musel umrieť sa na nás už díva zhora a jeho božský otecko mu pri tom češe jeho kučeravé vlásky a vytrháva posledné tŕne z tŕňovej koruny. Oboch už zrejme hreje pocit z dobre vykonanej práce a tak im doprajem aj ja zaslúžený oddych a nebudem brať meno božie nadarmo.

Ak ste sa s Jesusom a jeho ranami nestihli rozlúčiť, tak dnes máte poslednú možnosť. Zajtra síce Veľkú noc ešte oslavovať budeme, ale už v čisto pohanskom, a teda môjmu srdcu bližšom, duchu. Samozrejme nikoho nenútim, je len na Vás či sa budete šibať, oblievať a vajíčkovať. Mimochodom viete, čo má Veľká noc spoločná so sexom?!…“Prosím Ťa, len nie na vlasy….“

A od veľkonočného humoru prejdime radšej k veľkonočnému workoutu,ktorý bude v znamení čísla 15. V piatich kolách budete postupne striedať výpady, zhyby a kliky. Je to ideálna príležitosť otestovať či to kvantum striktných zhybov za posledný mesiac bude mať vplyv na kvalitu Vaších kippingových zhybov, takže ak to doobeda nepreženieš so šibačkou, alebo inou „čkou“, tak určite príď na jeden z popoludňajších tréningov.

[wod]5 Rounds for Time:
15m Walking Lunges 32kg/24kg
15 Pull Ups
15 Push Ups[/wod]

Tak predsa ešte kúsok veľkonočného „humoru“…