Sľúbil som Vám tri zo štyroch kvalifikačných Games workoutov pre masters kategóriu? Sľúbil! A ja svoje slovo dodržím a posledného tretieho, ktorý nám uzavrie kruh, sa dočkáte v utorok. Že ako sa dá z troch bodov spraviť kruh? Veľmi jednoducho, stačí k tomu pridať trochu lásky, ktorú k Vám prechovávam, a z trojuholníka je zrazu kruh. Pretože láska nie je trojuholník, láska je kruh! Alebo kosoštvorec?! Fakt už neviem, geometria mi nikdy nešla.

S tým tretím, ktorý bude vlastne štvrtým kvalifikačným workoutom som si však istý na 360 stupňov, teda na 101%. Neviem či to nejako súvisí s tým, že sa jedná o posledný workout, no z časového hľadiska pôjde o najkratší wod, ktorý bude mať 5cm, vlastne 5 min., alebo min. 5cm?! Zase sa v tom akosi strácam, ale s 5cm by bolo asi aj 5 minút ako večnosť, lebo sa tiež zrejme stratia skôr ako si ich vôbec niekto všimne?! Na podrobnosti sa treba ale asi radšej opýtať žien.

Wod bude rýchlovka, to Vám už asi došlo, a bude záležať len na Vašej šikovnosti koľko kôl stihnete za tých 5 minút opáčiť. Ego honičov upozorňujem, že toto je workout kde treba z toho ega trochu ubrať a pristúpiť na cestu škálovania, pretože najlepší muž online kvalifikácie stihol za 5 minút takmer 6 kôl, takže Tvoje dve naozaj stačiť nebudú, hoci pôjdeš Rx.

[wod]AGOQ Workout 4, AMRAP 5min.:
9 HSPU
6 Bar facing burpees
3 Snatches (75/52.5)[/wod]

Pri HSPU by mali platiť rovnaké štandardy ako počas Openu, áno presne tie, ktoré niektorých z Vás dali do silného smútku, preto ešte raz opakoujem, škálovať nie je hanba!!!