Keďže májový lásky čas ešte stále pretrváva a s blížiacim sa koncom mesiaca sa blíži k svojmu momentu, tak sa aj Vy zas a znova presvedčíte o tom, že nestačí milovať len seba samého, ale aj blížneho svojho. Nemáš blížneho a máš to rád len od seba samého?! Najvyšší čas to zmeniť a streda je na zmeny ideálnym dňom.

A to nie len preto, že Vás čaká ďalší tímový wod. Veď tie sa už stali pomaly, ale isto väčšou tradíciou ako májová bryndza, a Vy si máte v obľube čoraz viac a viac. Tentokrát však skôr pôjde o výnimku potvrdzujúcu pravidlo, keďže počas tejto tímovky akosi nebudete mať čas na oddych.

Každý člen tímu sa totiž bude hýbať od prvej po poslednú minútu, takže žiadne: „zlatko poď na chvíľu hore, chcem si trochu oddýchnuť“!!! Zlatíčka budú makať obe naraz, jeden na vesle a druhý v HS walku, výpadoch alebo pri snatchoch, a potom sa pekne krásne vymenia. Znie to lákavo, priam neodolateľne, však?!

[wod]In Teams of 2:
Part I.:
Partner A rows for calories
Partner B does 20m HS Walk

Part II.:
Partner A rows for calories
Partner B does 30 DB OH Lunges @22.5/15

Part III.:
Partner A rows for calories
Partner B does 40 DB Snatches @22.5/15[/wod]

Pre niekoho je 20m chôdze na rukách nepredstaviteľná vzdialenosť, pre nikoho sú to dokonca 2m, a niekomu nerobí problém zvládnuť 800m…