Trochu, ale naozaj len trochu bude piatkový workout pripomínať dobre známy a nepríjemný „Fight gone bad“. Inými slovami súboj, ktorý podľa Tvojich objektívne subjektívnych pocitov pravdepodobne nedopadol dobre. Hneď v úvode Ťa však určite poteším tým, že ten piatkový súboj bude o čosi kratší ako jeho verzia v pôvodnom znení, bez titulkov.

Má totiž len 4 intervaly, to znamená o jeden menej v každom z troch kôl. Teraz tá menej potešujúca správa, v dvoch zo štyroch spomínaných intervalov budeš celú minútu robiť sit ups. Takže nielen, že sa budeš cítiť ako po prehratom súboji, Ty sa budeš cítiť ako keby Ťa nakopal samotný Jean Claude (číta sa „klód“, nie „kláda“, i keď jeden z jeho filmov potvrdzuje aj fámy o „kláde“), a nekopal by Ťa nikam inam len do brucha, jednoducho osem minút poriadne šupy z otočky, až by mu navrela tá jeho škaredá hrča na čele.

Že nemáš rád Jean Claudea?! Dobre, môžeš sa ešte teoreticky vcítiť do kože dobytka, ktorý Rocky mlátil v továrni na mäso. Bojovníkov za slobodu zvierat upozorňujem, že tie kravy už boli mŕtve, keď ich bil. No podľa intenzity jeho úderov to cítili možno aj po smrti. Rovnako ako Ty pocítiš spomínané sit ups a pravdepodobne aj sumo deadlift high pulls. Pri nich si daj obzvlášť záležať na technike, lebo okrem úderov na bruchu, budeš cítiť aj údery na chrbte, tie však budú oveľa menej príjemné.

Tak ako nebude zrejme príjemný ani tretí cvik workoutu, push press. Už len kvôli tomu, že budeš mať unavený stred tela a teda z podrepu sa Ti bude odrážať trochu ťažšie, v druhom kole ešte ťažšie, a v treťom kole zrejme najťažšie…

[wod]3 Rounds of:
1min SDHP (42,5/30)
1min Abmat Sit Ups
1min Push Press (42,5/30)
1min Abmat Sit Ups
1min Rest[/wod]

Jean, jeho hrča a dôkaz o jeho Claudovi…