Tak aký ste mali víkend?! Užili ste si návrat letného počasia?! Dobili ste si baterky pod slnečnými lúčmi?! Alebo ste víkend využili aktívnejšie a boli ste napríklad pochodovať?! Pridali ste sa na stranu dúhových jednorožcov, alebo ste hájili tradičné usporiadané rodiny?!

Nemusíte odpovedať, je mi to v podstate jedno, pretože ľudí nesúdim podľa toho akej sú farby pleti, vierovyznania, alebo orientácie a vlastne ľudí nesúdim vôbec. Nie som sudca, pán Boh a ani dokonalý, aby som mohol verejne poukazovať na chyby druhých. Každý by si ale mal uvedomiť, že za chyby sa platí, možno skôr či neskôr, ale platí.

Môžte sa snažiť pred nimi utiecť, alebo ich odprosiť na kolenách, trest za ne Vás neminie, a je dosť možné, že za niektoré dokonca odvisnete. V praxi si to otestujete hneď v prvý pracovný deň nového týždňa vo workoute, pred ktorým by ste možno tiež najradšej utiekli. Šetrite si však energiu, pretože utekať síce budete, no pred odvisnutím aj tak neutečiete, keďže na hrazde budete visieť po každom jednom behu. A aby sa Vám viselo o čosi ľahšie, medzi behom a zhybmi spravíte ešte „pár“ squat cleanov, počas ktorých sa môžte vydýchať, alebo aj nie…

[wod]For Time:
Run 1 mile
30 Hang DBs Squat Cleans (2×22,5/15)
30 Pull Ups
Run 1 km
20 Hang DBs Squat Cleans
20 Chest to bar pull ups
Run 400m
10 Hang DBs Squat Cleans
10 Strict pull ups[/wod]

Chýb sa môžte dopustiť aj počas hang squat cleanov, ale budú to chyby úplne zbytočné, takže sa im radšej skúste vyhýbať!