Na starý gym si už zrejme ani nespomeniete, možno len Tí, ktorí obľubovali stiesnenejšie priestory šatní a spoločné sprchovanie. Áno, boli aj takí, teda ešte stále sú, len im momentálne ostali oči pre plač, resp. atmosféru v sprchách si už užívajú len vizuálne spoza rohu.

So starým gymom sme sa rozlúčili trojčlenkou, inými slovami tímovým workoutom, v ktorom ste pracovali v trojiciach. Určite si ešte spomeniete kto vo Vašom tíme reprezentoval otca, syna a ducha svätého, alebo povedané v gastro žargóne, kto bol žemľa, mäso a kto plátok syra. Keďže nový gym si tímovku zaslúži tiež, je najvyšší čas dopriať si ju.

Počet členov tímu zvýšime o jedného, lebo tak to chodí (vraj) aj v živote. Začnete v dvojici, potom sa jeden druhého nasýtite nasýtite a začnete vymýšľať, prizvete do tímu tretieho. Vyžmýkate ho do poslednej, kvapky a po čase začne byť nuda aj s ním/ňou. Vrátite sa k dvojici?! Jasné, že nie, pozvete štvrtého, malá kopa predsa pýta viac a viac rúk dokáže určite viac zázrakov.

Stredajší workout si bude vyžadovať rúk osem, no pribaľte si k nim aj nohy, pretože bez nich sa ďaleko nedostanete. A Vy sa budete musieť dostať veľmi, veľmi ďaleko. Otázne je, ktorá štvorica sa dostane až na koniec, alebo lepšie povedané ku koncu?!

[wod]Team of 4:
Pair A:
60-50-40
Cal Ski erg
Burpees

Pair B
60-50-40
Air Bike
Box Jumps[/wod]

Box jumpy sú vo workoute vždy zradné, ale „padanie“ si radšej ušetrite na ski erg ako na BJ.