Tento týždeň si pri throwback workoute zaspomíname dvojnásobne, dokonca aj muži, ktorí si obyčajne na dôležité veci nedokážu spomenúť. Kombinácia thrustrov a chest to bat zhybov nás totiž jednak prenesie do septembra minulého roka, a jednak k nie tak dávnemu Openu, ktorý sme týmito cvikmi ukončili.

O vplyve thrustrov na ľudské telo a myseľ som už toho napísal viac než dosť, stačí si spomenúť na ich nedávnu kombináciu s behom, alebo tú ešte intenzívnejšiu s deadliftami. Z tej sa niektorí ešte dodnes v noci pomočujete, no nechcete si to priznať a tak mokré plachty pripisujete mokrým snom, hoci už máte pubertu dávno za sebou.

Zajtra by to až také dramatické byť nemalo, už len preto, že thrustre s chest to barmi nie sú pre Vás ničím novým. Ale aj preto už teraz viete, že povestnému „dark place“ sa nevyhnete, pretože minimálne Vaše predlaktia počas workoutu odídu do prdele, a to je dostatočne silné „dark place“.

[wod]TBT 03/09/2018
5 Rounds For Time:
7 C2B Pull Ups
10 Thrusters (42,5/30)[/wod]

Ak máš v gyme obľúbené miesto, daj si zajtra činku čo najbližšie k nemu, tak aby si sa po schúlení do klbka cítil/a čo najpohodlnejšie…