Ste hrdí na to, že ste Slováci, Slovenky?! A ak áno, tak prečo?! Sú to len nárazové pocity vždy keď dosiahnu slovenskí športovci významný úspech, alebo je patriotizmus vo Vás zakorenený tak hlboko, že na Slovensko nedáte dopustiť za žiadnych okolností?! Dokonca až tak, že by ste zaň dokázali položiť život?! Nemyslím na tácku, ale akože by ste sa ho dobrovoľne vzdali povedzme v prospech samostatnosti Slovenska?!

Príliš ťažké úvahy na utorkový večer?! No dobre, skúsme to jednoduchšie, akoby ste vnímali keby sme mali v gyme vyvesenú slovenskú vlajku?! V Amerike si totiž bez toho zrejme ani nemôžete otvoriť gym, no u nás by sa to zrejme nestretlo s úplným pochopením.

Alebo čo keby ste sa zajtra pred tímovým workoutom chytili za ruky a spoločne by ste si zaspievali slovenskú hymnu?! Poznáte vôbec jej slová, alebo ste sa prisťahovali do BA z Fekišoviec?! Len prosím Vás nebuďte teraz v strese z návalu mojich „vlasteneckých“ otázok, nič z toho Vám zajtra nehrozí, pretože patriotizmus, rovnako ako ateizmus, alebo viera v akékoľvek náboženstvo je každého osobná vec.

Menej osobný bude stredajší wod, keďže už som naznačil, že to bude workout tímový a teda o utrpenie, potešenie a skóre sa podelíte vo dvojiciach. To či sa počas neho budete niečoho, alebo za niečo držať je Vaša vec, len sa snažte jeden druhého nespomaľovať.

[wod]In teams of 2, 8 Rounds For Time:
800m Air Bike
50 Air Squats
– Partner A must finish full round before partner B starts next one.[/wod]

Uvidíme na koľkých tréningoch sa dočkáme takýchto silných momentov, ale domov budú chcieť ísť zrejme viacerí z Vás už po druhom kole.