Keď zadáte meno „Angie“ do googleu, ako prvý sa Vám zrejme objaví odkaz na Rolling Stones a ich obrovský hit z roku 1973. Samozrejme tí z Vás, ktorí namiesto youtube používate redtube, tam dostanete pravdepodobne iný odkaz, ale tým sa zaoberať nechcem. Angie je song o láske a zlomenom srdci a pre mňa osobne je to jedna z najlepších piesní akú kedy veľkohubý Mick naspieval. O podobný hit sa v roku 1992 pokúsil v našich končinách Paľo Drapák, ktorý so svojou vtedy ešte rockovou kapelou Metalinda nahral „hit“ s rovnakým názvom. Rozdielov medzi týmito dvomi songami je niekoľko, ten najpodstatnejší je asi v tom, že Mickova Angie ešte aj po takmer 45tich rokoch občas zaznie v rádiu a Rolling Stones naďalej vypredávajú štadióny, zatiaľ čo po Drapákovi a jeho „metalovej“ Linde ani pes neštekne, hoci nedávno „naspieval“ hymnu pre istý futsalový klub z Banskej Bystrice, ale fakt netuším koho by musel podplatiť aby sa to dostalo do rádií. Druhým podstatným rozdielom je výslovnosť mena Angie, kým Mick to meno vyslovuje s úctou a chvením na perách ako „Eeeindže“, Drapák k tomu menu pristupuje dosť drsne, až surovo a jeho výslovnosť Endži skôr evokuje anglické slovo „engine“ (v preklade motor), možno tá jeho Angie bola väčšia mašina ako tá Mickova, kto vie?!
Pre Vás však bude podstatnejšie to, že s dámou so spomínaným menom sa v Protone stretnete už tretíkrát. Je mi jedno ako ho vyslovíte, pretože na jeho dokončenie budete potrebovať veľmi silný „engine“ a po jeho dokončení sa zrejme budete chvieť ako Mick. Sto opakovaní zo 4roch rôznych cvikov nie je málo, obzvlášť keď prvými dvomi sú zhyby a kliky. Rozumne si to rozdeľte a nepreceňte svoje sily, aby ste sa dožili úspešného konca tretieho rande s Angie, lebo ona vraj predčasné konce neznáša. A možno si hneď po JEJ („jej“ v kontexte reprezentuje slovo workout) dokončení tiež budete spievať: „Angie si moja láska, navždy, navždy jediná….“

[wod]“Angie“
For Time:
100 Pull Ups
100 Push Ups
100 Sit Ups
100 Squats
(Throwback to 20.6.2016)[/wod]

Ja osobne budem radšej keď si budete pospevovať počas workoutu túto verziu „Angie“ a ak máte doma podobnú čelenku, rozhodne si ju zajtra doneste, vraj sa v nej cvičí podstatne ľahšie.