Zaspomínajme si dnes na roky deväťdesiate. Čo Vám príde na um ako prvé?! Plastové strapcové závesy namiesto dverí? Kupónová privatizácia? Prvé mobilné telefóny s jednoriadkovým displayom? Julo Viršík a jeho legendárda hitparáda?
A v nej McErik s Barbarou, Micheala Paštéková s jej mandarinkami (pre mladšie ročníky, mohli by sme ju prirovnať k Hannah Motana), alebo Martin Madej s jeho malým Bobym (jeho pre zmenu môžem prirovnať k Justinovi Bieberovi, hoci on sa skôr vidí ako Justin Timberlake, ego je však jedna vec, realita vec druhá)?

Určite má každý z Vás to svoje, čo mu 90te budú navždy pripomínať. Teda každý kto sa narodil pred rokom 1990, Vy ostatní poproste rodičov. Ja som sa napríklad v 90tych prvýkrát opil, za svoje prvé zarobené peniaze, vtedy ešte koruny. Prvý a vlastne aj posledný raz som mal fajku…drevenú a naplnenú tabakom, nie koženú, aby nevznikali fámy a myslím, že prvýkrát som sa v tom období aj zaľúbil, síce komplikovane, keďže to bolo v Belgicku a dotyčná bola z Čiech, no konečne to nebolo len dievča z bravíčkového plagátu.

Ak Vás momentálne nič nenapadá, nevadí, možno Vám k spomienkam dopomôže piatkový workout, ktorého jedno kolo bude mať presne 90 opakovaní. V 15tich minútach si teda 90tku pripomeniete určite niekoľkokrát a spolu s ňou prídu určite aj spomienky na zlaté časy deväťdesiate.

[wod]AMRAP 15:
20 DBs Push Press (2×22,5/2×15)
30 Hollow Rocks
40 Double Unders[/wod]

Vstávať a cviciť!!! Haj diiiii hooou…