Dnes má narodeniny môj kamarát z detstva Miro. Miro bol hokejista a dalo by sa povedať, že sme boli ako bratia. Trávili sme spolu čas po škole, trávili sme spolu prázdniny, jednoducho sme boli nerozlučná dvojica. Miro bol vždy silnejší a odvážnejší, možno aj preto sa všetky baby zaujímali len o neho a so mnou sa bavili len preto aby sa dostali k nemu.

Mne to však neprekážalo, pretože som vedel, že žiadna z nich nemôže naše kamarátstvo ohroziť. Našou obľúbenou prázdninovou činnosťou bolo vysedávanie u neho doma na balkóne a púšťanie hlasnej metalovej hudby. V jeho susedstve bol domov dôchodcov a my sme si nahovárali, že týmto spôsobom spríjemňujeme obyvateľom tejto inštitúcie jeseň ich životov až do momentu kým mu traja starčekovia neprišli búchať na dvere aby sme ten „rámus“ dali tichšie.

Zažili sme toho spolu naozaj veľa a možno by niektorý zo zážitkov stál za uverejnenie, ale Vás vraj nebaví čítať dlhé texty, lebo od kedy existuje instagram, tak si všetci radšej pozeráte obrázky, presne tak ako keď ste boli v materskej škole.

Každopádne tento koment Vám aj tak nemal a nechcel povedať niečo zásadné, snažil som sa ním len odpútať Vašu pozornosť od konšpiračných teórii o tom, z čoho bude pozostávať prvý tohtoročný Open workout. Pretože je úplne jedno, čo si kto myslí a predpokladá, pravidlá určuje Mr. Castro a „Mr. Castro is a prick“, takže sa dnes radšej poriadne vyspinkajte a ráno buďte pripravení na čokoľvek!!! Workout sem doplníme hneď ako sa ho dozvieme!!!

[wod]CFG OPEN 18.1
20min AMRAP of:
8 ttb
10 hang dumbbell clean and jerks 22.5kg/15kg
14/12 cal row
[/wod]


Toto je muž, kvôli ktorému najbližších 5 týždňov nebudete spávať a my nebudeme spávať (spolu) s Vami…