Muži vraj majú z času na čas svoje dni (niekedy je toho času viac než dosť), ženy ich majú pravidelne a dnes má svoj deň aj zem. Preto sa hneď teraz zamysli nad tým, čo si spravil pre našu zem, pre planétu, ku ktorej si pripútaný tou najsilnejšou príťažlivosťou.

Ja ako bývalý skaut si môžem dovoliť položiť túto otázku komukoľvek, pretože som vysadil niekoľko stromov, vyčistil niekoľko riek a pohol niekoľkým zvieratkám. V dnešnej dobe to už ale majú ľudia o čosi ťažšie, stromy nemôžu vysadiť kde sa im zachce, k riekam sa už poriadne nedostanú a „zabi bobra, zachrániš strom“ tiež neplatí, lebo bobry už našťastie vyšli z módy, a na ich odstránenie stačí pár ťahov holiacim strojčekom.

Kto však chce, spôsob si nájde a keď si nevieš poradiť sám, tak to skús po niekoho boku. Dvaja sú vždy viac ako jeden a tak by aj tých nápadov mohlo byť teoreticky viac. Či to funguje v praxi, si môžeš otestovať už zajtra v ďalšej aprílovej tímovke.

[wod]In Team of 2, for Time:
400m Run
40 Burpees
400m Run
80 KB Swings (32/24)
400m Run
120 Pistols[/wod]

Neostali Vám už veľkonočné koláčiky?! Čo tak upiecť tortu?! Vaši „súperi“ z ostatných tímov sa jej určite potešia viac ako cukrovinkám čierny princ…