Celý pracovný týždeň Vás pri živote drží len myšlienka na víkend, príde piatok, a Vy zisťujete, že počasie sa totálne pokazilo a teda z plánovaného slnenia a kúpania sa nič nebude. Plán B nemáte, pretože je predsa leto a to znamená, že musí byť jednoducho pekne! Ibaže by nebolo, veď aj počasie môže mať slabšiu chvíľku, nemuselo by to byť práve cez víkend, ale mali by sme sa s tým zmieriť.

Ako plán B môžete zvoliť napríklad korunovačné slávnosti, ktoré dnes odštartujú v uliciach hlavného „veľko“mesta a budú pokračovať minimálne ďalší týždeň. Netvrdím, že to nebude zaujímavé, ale zrejme sa to nebude ničím líšiť od minuloročných slávností, a v podobnom duchu budú zrejme aj tie budúcoročné, takže pokojne na ne môžete zabudnúť a ušetriť sa tak aj od masívneho davu, ktorý so sebou určite prinesú.

Ak chcete spraviť dobrý skutok, môžte ísť teoreticky na Tyršovo nábrežie a pomôcť zúfalým farmárom z celého Slovenska hľadať ženu, ak ju samozrejme dovtedy nenájdu aj svojpomocne, keďže vedia ako sa volá a dokonca aj ako vyzerá. Len ona sa pred nimi skrýva, pretože si zrejme netrúfa na toľkých chlapov s tak veľkými strojmi.

Je tu ešte tretia možnosť, ktorá je jednoducho stávkou na istotu. Vyhnete sa davu, farmárom, aj ťažkým strojom, v sobotu dokonca aj ťažkým váham, no po hodine zaručene odídete s dobrým pocitom. O ten sa Vám postará sobotný workout, ktorý má vzpieračsko-gymnastický charakter.

Nebudem Vám motať medové fúzy popod nosy a tvrdiť, že to bude ľahký workout, pretože pri pohľade na jeho zloženie pochopíte aj sami, že DB hang squat snatche a bar MU patria k technicky náročnejším cvikom. To však nie je dôvod na to, aby ste sa im vyhýbali, pretože len „practice makes perfect“!!!

[wod]3 Rounds for time of:
10 DB Hang squat snatches, left arm (22,5/15)
5 Bar MU
10 DB Hang squat snatches, right arm (22,5/15)
5 Bar MU[/wod]

Opak je niekedy opak, ale v tomto prípade si slová radšej nezamieňajte, tak ako si nebudete zamieňať snatch s bar MU.