Srdce mi krváca, teda aspoň to čo z neho ostalo, cítim silnú bolesť na duši a zmocňuje sa ma silný pocit úzkosti. „Tak mu treba, starému psovi, čo čakal po 35ke“, poviete si možno poniektorí, no ubezpečujem Vás, že môj pokročilý vek s tým absolútne nesúvisí.

Za tieto neželané a nechcené pocity môže len fakt, že dnešným dňom sa rozlúčime s letom, ktoré vystrieda síce farebná, ale daždivá a chladná jeseň. Tá sa o slovo prihlásila už dnes, a na môj vkus až príliš výrazne. Nieže by som farby nemal rád, ale letu sa jednoducho nič nevyrovná. Slnko, voda, teplo, spotené pazuchy, sporo odeté ženy, dlhšie dni a zmrzlinu mi jednoducho padajúce listy, burčiak a gaštany nevykompenzujú. Ostáva mi len dúfať, že jeseň a zima ubehnú rovnako rýchlo ako ubehlo leto.

Spolu s letom sa na čas rozlúčime aj s tímovými workoutami, hoci tie sa narozdiel od leta na budúci týždeň vrátia.
V nedeľu však budete trénovať každý sám za seba a teda egohoniči si po troch dňoch opäť prídu na svoje. Čaká Vás intervalový workout skladajúci sa zo štyroch cvikov, ktoré budete vykonávať v tabatovom systéme. To znamená v ôsmych dvadsať sekundových intervaloch s desať sekundovými pauzami. Keďže ide o krátky časový úsek, snažte sa ich využiť efektívne a naplno, pretože Tvojim skóre bude celkový počet opakovaní.

[wod]For max reps:
Tabata: Wall Balls
1-2min Rest
Tabata: SkiErg
1-2min Rest
Tabata: Box Jumps
1-2-min Rest
Tabata: Double Unders[/wod]

Ak si myslíte, že SkiErg Vám pomôže len k skvalitneniu Vašich lyžiarskych zručností, tak ste na omyle, z pohľadu crossfitera má totiž blahodárne účinky na Vaše zhyby, toes to bary a na mnoho ďalších cvikov.