Po intenzívnom rande s Angie skúsime v utorok trochu ubrať z plynu a zamerať sa techniku a možno aj ťažké váhy. To možno hovorím zámerne, pretože práve od Vašej techniky squat snatchu bude závisieť aj váha, s ktorou budete pracovať. Samozrejme boli by sme radi, keby u každého z Vás išlo o opakovania s ťažkou váhou, uvedomujeme si však náročnosť tohto pohybu a preto nebudeme tlačiť na pílu. Ak budeš mať pocit, že v dvanásť minútovom EMOMe si na zlepšenie techniky nemal dostatok priestoru, príď na naše hodiny vzpierania, kde sa práve teraz snatchu venujeme.
Ešte predtým ako chytíte činky do rúk sa ale budeme venovať zlepšeniu Vašej obratnosti a koordinácie, lebo nestačí aby ste boli len silní, rýchli, krásni a odvážni, aj keď odvážnym vraj šťastie praje, ale krásni si ho vraj vedia zabezpečiť iným spôsobom. No a my ostatní budeme robiť kotrmelce, alebo inak povedané kotúle, vpred, vzad, do stojky, zo stojky, jednoducho všetky možné a aj takmer nemožné verzie tohto cviku, veď predstavivosti sa medze nekladú, občas.

[wod]1) Forward and Backward Rolls
2) 12 EMOM:
1 Squat Snatch
-At the same weight (80-90% of 1RM)[/wod]

Dnes sa síce do PRiek hrnúť nebudeme, pretože dôležitejšie bude aby ste mali každé jedno opakovanie pod kontrolou, tak ako Mat, ktorý si to môže dovoliť aj pri svojom 1RM.